Паламарчук Людмила Василівна
Географ-метеоролог, доцент кафедри метеорології та кліматології,
кандидат географічних наук


Народилася в м.Кривий Ріг Дніпропетровської області.
У 1978 р. закінчила географічний факультет Київського університету з відзнакою і отримала спеціальність «географ-метеоролог». Після закінчення університету працювала інженером-бортаерологом у відділі експериментальних досліджень УкрНДІ гідрометеорології у м.Дніпропетровську. У 1979 р. інженер, молодший науковий співробітник (1983 р.), науковий співробітник (1987 р.) відділу фізики хмар та активних впливів УкрНДІгідрометеорології у м.Києві.
У 1992 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Мезоструктурні особливості атмосферних фронтів та їх систем хмарності над Україною» із спеціальності 11.00.09 – метеорологія, кліматологія, агрометеорологія.
З 1993 р. працює старшим викладачем, доцентом (1996 р.) кафедри географії України та краєзнавства педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (нині Національний педагогічний університет).
З 2000 р. – доцент кафедри метеорології та кліматології географічного факультету Київського національного університету імені Т.Шевченка. Наукові інтереси: вивчення термодінамічних умов формування хмарності та опадів в зонах атмосферних фронтів над Україною; прогнозування сильних опадів і вивчення та оцінка кліматичних ресурсів.  Має понад 60 наукових праць.
Читає курси: «Метеорологія та кліматологія», «Метеорологія», «Основи кліматології».