Галицька Євгенія Ігорівна, магістр 2 року навчання кафедри метеорології та кліматології у 2012 році отримала грант Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Галицька Євгенія Ігорівна, магістр 2 року навчання кафедри метеорології та кліматології у 2012 році отримала грант Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за програмою «100+100+100». Протягом зимового семестру (1 жовтня 2012 р. – 31 березня 2013 р.) навчалась в Інституті метеорології Лейпцігського університету, Німеччина. Відповідно до Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ECTS), для покращення набутих вмінь та навичок, студенткою були обрані наступні дисципліни:

1. Динамічна та синоптична метеорологія. Був прослуханий курс лекцій та відвідані практичні заняття Директора Інституту метеорології, проф. Манфред Вендіша. Був складений усний іспит.

2. Атмосферні аерозолі та хімія атмосфери. Курс теоретичних лекцій та практичних занять з вимірювальними приладами (рис.2). По закінченню курсу студенткою був написаний звіт.

3. Практичний курс прогнозу погоди. У спеціальній «лабораторії погоди» студенткою оброблялись необхідні синоптичні карти та використовувалось програмне забезпечення NINJO. В результаті, був створений прогноз погоди та його аналіз. Робота була оцінена на «відмінно».

4. Чисельне прогнозування та симуляція клімату. Працювала з моделлю загальної циркуляції атмосфери ECHAM6, а для візуалізації отриманих даних використовувала NCAR Command Language; робота над власним проектом «Радіаційний вплив високих та низьких хмар».

5. Вища атмосфера. Окрім прослуханого курсу лекцій, Галицька Є.І. працювала над проектом «Вейвлет аналіз та планетарні хвилі».

Студенткою також був відвіданий Лейпцігський філіал Німецької служби погоди (Deutscher Wetterdienst), де вона ознайомилась з роботою відділу метеорологічних прогнозів та авіаційного відділу.