В липні 2013 р. асистент кафедри, к. геогр. н., Шевченко О.Г. взяла участь в регіональному семінарі з методології оцінки вразливості до кліматичних змін (Climate Vulnerability Assessment – CVA), що відбувся в рамках проекту «Форум Східних країн з питань кліматичних змін» («Climate Forum East»).

Даний проект фінансується Європейським союзом, Австрійським агентством з розвитку, Австрійським Червоним Хрестом та Всесвітнім фондом природи і реалізується у Вірменії, Азербайджані, Білорусії, Грузії, Молдові та Україні. Партнером проекту в Україні є Національний екологічний центр України (NECU).

Семінар був проведений в с. Чакві, поблизу м. Батумі (Грузія), в готелі «Оазис». В ньому взяли участь 45 учасників, що представляли Європейський Союз та країни Східного партнерства.

Метою семінару була спільна робота авторів національних досліджень з оцінки вразливості до змін клімату, розгляд кращих методик для розробки національних звітів. В ході семінару учасники обмінялися досвідом проведення подібних досліджень, обговорили можливі проблеми. На час завершення зустрічі представники кожної країни-учасниці мали чітке уявлення про подальші кроки з роботи над оцінкою вразливості до кліматичних змін та їх ролі у даному процесі, автори звітів готові були розпочати свою роботу. Шевченко О.Г. взяла участь у даному семінарі в якості національного експерта від України, запрошеного Національним Екологічним Центром України, що буде виконувати дослідження в рамках проекту.