Протягом вересня –жовтня 2013 р.проф.Сніжко С. І. працював на кафедрі гідрології та кліматології Потсдамського університету (Німеччина) над виконанням проекту «Оцінка можливих наслідків кліматичних змін для водних ресурсів Східної Європи та України»

Головним результатом проекту є прийняття трьохстороньої домовленості між Потсдамським університетом, Потсдамським інститутом дослідження кліматичних змін (ПІК) та Київським університетом імені Тараса Шевченка (кафедра меторології та кліматології) про створення міжнародної наукової групи для проведення спільних досліджень у галузі зміни клімату.

Зокрема планується залучити до роботи у цій групі німецьких та українських аспірантів на основі «сендвіч-моделі» Німецького товариства академічних обмінів.

Керівництво аспірантами буде здійснюватися одночасно двома науковими керівниками – німецьким і українським.

Для виконання досліджень робочій групі буде надано можливість використовувати міжнародні бази гідрометеорологічної інформації, сучасні кліматичні моделі та результати їх застосування для різних просторових і часових шкал, надсучасну обчислювальну техніку ПІК.