Протягом 15-25 жовтня 2013 р. Галицька Євгенія Ігорівна, магістр 2 року навчання кафедри метеорології та кліматології, взяла участь у Другому Міжнародному навчальному курсі з регіональних кліматичних прогнозів та моніторингу засух, який проходив у м. Пекін (Китай).

Протягом 15-25 жовтня 2013 р. Галицька Євгенія Ігорівна, магістр 2 року навчання кафедри метеорології та кліматології, взяла участь у Другому Міжнародному навчальному курсі з регіональних кліматичних прогнозів та моніторингу засух, який проходив у м. Пекін (Китай), за сприяння Всесвітньої Метеорологічної Організації (WMO), Китайської Метеорологічної Адміністрації (CMA) та Тренувального Центру Китайської Метеорологічної Адміністрації (CMATC).

Протягом даного періоду були прослухані лекції із змін глобальної середньої температури, хвиль тепла у Росії у 2010 році та у Техасі у 2011 році; основні характеристики мусонів та їх мінливість; основи сезонних кліматичних прогнозів, моніторинг засух.

Зокрема, були представлені бази даних, доступні в мережі Інтернет в режимі онлайн та були викладені основи роботи із RAMADDA (Repository for Archiving, Managing and Accessing Diverse DAta) – “сховище” для архівування, управління та доступу до різноманітних даних.

Окрім теоретичного курсу лекцій, були проведені практичні заняття, по закінченню яких учасниками курсу був здійснений власний проект із практичним застосуванням онлайн баз даних та програмного забезпечення RAMADDA.