Участь студентів та аспірантів кафедри метеорології та кліматології у Міжнародній конференції «Шевченківська весна–2014»

25–26 березня на географічному факультеті Київського національного університету відбувалася ХІІ Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна–2014», що зібрала понад 100 учасників з різних міст України та Росії. Аспіранти та студенти старших курсів бакалаврату та магістратури кафедри метеорології та кліматології також взяли активну участь у цій науковій події і виступили на секції «Гідрометеорологія» з наступними доповідями:
Данілова Н.О. Багаторічна динаміка концентрацій формальдегіду у повітрі міст України.
Дідовець Ю.С. Розвиток та становлення гідрологічної моделі SWIM як інструмент для оцінки впливу зміни клімату на водні ресурси.
Павельчук Є.М. До методики оцінки впливу водного стоку на вміст розчинених речовин.
Слизька К.П. Синоптичні умови виникнення хвиль тепла за останнє десятиліття (2001–2010).
Галицька Є.І. Дослідження загального вмісту атмосферного аерозолю над Києвом за даними міжнародної мережі AERONET та аналіз траекторій його надходження за допомогою HYSPLIT
Білозерова А.К. Проекції основних кліматичних характеристик в Одеській області впродовж ХХІ ст. за даними ансамблю регіональних кліматичних моделей.
Малицька Л.В. 2013 рік в Україні: особливості термічного режиму.
Свінціцька Г.І. Метод прогнозу умов формування купчасто-дощових хмар різних типів на основі моделі конвективного струменя.
Яценко Ю.В. Оцінка радіоактивного забруднення довкілля внаслідок екстремальних погодних умов у Чорнобильській зоні відчуження.