Участь проф. Сніжка С. І. у спільній робочій нараді експертів з питань зміни клімату країн Європейського Союзу та Східного партнерства, м. Афіни (Грецька Республіка).

6-7 листопада 2014 р. завідувач кафедри метеорології та кліматології проф. Сніжко С.І взяв участь у спільній робочій нараді експертів з питань зміни клімату країн Європейського Союзу та Східного партнерства, що була організована Міжнародним інноваційно-технологічним центром регіональних та міжнародних досліджень (СERISS) і відбулася в м. Афіни (Грецька Республіка).

В нараді взяли участь 21 експерт з усіх 6 країн Східного партнерства (Україна, Молдова, Білорусь, Грузія, Вірменія, Азербайджан) та 7 країн-членів Європейського Союзу, які прибули з підготовленими проектами для обговорення на нараді.

В результаті активної дводенної дискусії було визначено п’ять наукових тем, що становлять спільний інтерес як для країн Східного партнерства так і для країн Європейського Союзу. Ці теми будуть передані для розгляду в Європейську Комісію (Брюссель) як потенційні наукові проекти до програми «Горизонт-2020».

Приємно відмітити, що однією із обраних тем є пропозиція кафедри метеорології та кліматології.

Детальний звіт англійською на сайті СERISS