Вітаємо Байдюк Тетяну з перемогою!

15–17 березня 2017 р. в Одеському державному екологічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Гідрометеорологія», що проходив у вигляді підсумкової науково-практичної конференції. До участі в ІІ турі конкурсу були допущені 22 студентів та магістрантів ВНЗ України – автори кращих наукових робіт, що були відібрані за результатами І етапу.

Нашу кафедру на даному конкурсі представляла студентка ІV курсу Байдюк Тетяна Миколаївна з науковою роботою «Біокліматична характеристика міста Києва у літній період», науковий керівник – доцент Шевченко Ольга Григорівна. Хоча, за свідченням представників конкурсної комісії, усі доповіді були дуже цікавими, а роботи – достойними, проте найвищі оцінки отримала робота саме нашої студентки і, відповідно, Тетяна Миколаївна посіла І місце в даному конкурсі.

Успіх Байдюк Т.М. є цілком закономірним та заслуженим, адже, студентка спільно зі своїм науковим керівником вже не перший рік займається дослідженням біоклімату урбанізованих територій, в дослідженнях застосовуються сучасні європейські підходи та методики, отримані результати висвітлені в публікаціях у фахових виданнях України.

Вітаємо Тетяну з перемогою в конкурсі та зичимо подальших успіхів і досягнень!