Участь метеорологів у круглому столі, присвяченому Кліматичній стратегії м. Києва

17 травня завідувач кафедри метеорології та кліматології проф. Сергій Сніжко та доцент кафедри Ольга Шевченко взяли участь у круглому столі, присвяченому розгляду Кліматичної стратегії міста Києва, що відбувся в Київській міській державній адміністрації (КМДА). Даний захід був організований в рамках кампанії “Міста для життя. Київ”, спільно з управлінням екології та охорони природних ресурсів КМДА.

У зустрічі взяли участь начальник управління екології та природних ресурсів А. Мальований, представник міжфракційного об’єднання у Верховній Раді «Зелена енергія змін» – О. Рябчин, депутати Київської міської ради, що є членами постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики – С. Бондаренко, С. Пилипенко, Д. Москаль, І. Мірошниченко і голова цієї комісії – К. Яловий, а також представники понад двох десятків громадських організацій.

Метою заходу було розглянути питання системного вирішення проблеми негативних наслідків зміни клімату в місті Києві за участі громадських організацій міста, депутатів та представників департаментів Київської міської ради, ЗМІ, експертів зі зміни клімату та міського планування.

Представники нашої кафедри були одними з ключових експертів круглого столу, а доцент Ольга Шевченко зробила для присутніх презентацію на тему «Актуальність вирішення проблем змін клімату для Києва», в якій розкрила поняття вразливості міст до проявів зміни клімату, охарактеризувала зміни клімату, що вже відбулися в Києві та пояснила основні принципи розробки заходів адаптації міста до кліматичної зміни.