Робоча зустріч та засідання координаційної групи проекту ECOIMPACT

29–31 травня 2017 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася робоча зустріч та засідання координаційної групи проекту ECOIMPACT («Адаптивне навчальне середовище для розвитку компетенцій щодо впливу місцевої погоди, якості повітря і клімату на економіку та соціальне життя»), що фінансується Європейською комісією за програмою ЕРАЗМУС+. Ці заходи були організовані кафедрою метеорології та кліматології, представники якої беруть участь у реалізації проекту.

У зустрічі взяли участь координатор проекту проф. С. Зілітінкевич та менеджер проекту С. Тюряков (Університет Гельсінкі, Фінляндія), представники Аграрного університету м. Пловдів (Болгарія), Одеського державного екологічного університету, Херсонського державного аграрного університету та інших університетів партнерів. Партнери з Центрально-Європейського університету (м. Скаліца, Словаччина) взяли участь в робочій зустрічі дистанційно – з використанням скайпу. Від імені адміністрації нашого університету учасників привітав начальник міжнародного управління – А. Кравченко. Також до обговорення робочих питань долучилися представники Національного Еразмус+ офісу в Україні – С. Шитікова та Ж. Таланова.

Протягом трьох днів учасники даного заходу обговорювали стан виконання завдань проекту, особливості реалізації на практиці стратегії забезпечення якості у проекті та стратегії розповсюдження отриманих результатів. Був розглянутий та дещо уточнений детальний робочий план на наступний проектний період, зокрема, час та місце проведення тренінгів з розробки та функціонування персонального навчального середовища (Personal Learning Environment – PLE) та з економічної метеорології для учасників проекту, а також наступної зустрічі координаційної групи. Були уточнені деякі моменти, що стосуються закупівлі обладнання університетами-партнерами для створення персонального навчального середовища.