Форум «КЛІМАТИЧНА ОСВІТА 2017»

2–3 листопада доцент кафедри метеорології та кліматології Ольга Шевченко взяла участь у форумі «Кліматична освіта 2017». Цьогорічний форум, що проводився в Києві вже вдруге, зібрав освітян, представників громадськості, молодь та усіх, кого цікавить тема кліматичної та екологічної освіти.

В перший день Форуму учасники мали можливість заслухати цікаві доповіді, зокрема представника Міністерства освіти і науки України – Романа Гладковського про екологічну грамотність, Миколи Скиби (експерта напрямку «Освіта» Українського інституту майбутнього) про освітні тенденції майбутнього, Ірини Ставчук (виконавчого директора Центру екологічних ініціатив «Екодія») про міжнародні процеси в сфері зміни клімату, Ірини Соловей (соціальної інноваторки) про проектний підхід в освіті та досвід участі молоді в проектній діяльності та ін.

Цікавими подіями форуму стали панельна дискусія за участі активної учнівської молоді на тему залученості школярів до реалізації молодіжних екологічних проектів та тренінг від експерта з Німеччини, директора незалежного Інституту проблем навколишнього середовища в Берліні (UfU), Альмут Таран на тему: «Енергозбереження та кліматична освіта – як платформа для діалогу між поколіннями».

Участь у Форумі дала можливість доценту Шевченко О.Г. розповісти вчителям природничих дисциплін, директорам шкіл і талановитій учнівській молоді з різних куточків України про кафедру метеорології та кліматології, переваги навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, перспективи професії метеоролога та можливості самореалізації для тих, хто її обере.