Проф. Сергій Сніжко взяв участь у роботі еко-воркшопу “Моніторинг водних ресурсів: проблеми та перспективи”

9 серпня 2018 р. завідувач кафедри метеорології і кліматології проф. Сергій Сніжко взяв участь у роботі еко-воркшопу “Моніторинг водних ресурсів: проблеми та перспективи”, який був організований «Kyiv Smart City» та виступив з доповіддю «Проблеми та перспективи моніторингу якості поверхневих вод м.Києва».

Захід об’єднав представників влади і бізнесу, провідних науковців, громадських активістів, які опікуються станом поверхневих вод.

На заході були присутні експерти з Управління водних ресурсів у Києві та Київській області, Дніпровське басейнове управління водних ресурсів, КП “Плесо”, Управління екології та природних ресурсів КМДА, Комітету з питань житлово-комунальної інфраструктури, благоустрою, ритуальних послуг, екології, енергоефективності та охорони навколишнього середовища Громадської ради при КМДА, Громадської ради при Голосіївській РДА, Центру екологічних ініціатив «Екодія», ТОВ «БІТ ТЕХНОЛОДЖІ», Public lab, КНУ ім. Т. Г. Шевченка, ІКД НАН України та ДКА України, Центральної геофізичної обсерваторії імені Б. Срезневського, Інституту водних проблем НАНУ