Форум «Кліматична освіта – 2018: цінності та тренди»

23–24 листопада 2018 р. у Києві відбувся форум «Кліматична освіта–2018». Цьогорічний форум був уже третім і пройшов під девізом «Цінності та тренди». Форум був організований колегією екологічної освіти «Світ освіт» та кафедрою метеорології та кліматології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Фонду Генріха Бьолля та Української кліматичної мережі.

Форум вже традиційно зібрав учасників з різних куточків України – серед яких були вчителі шкіл, викладачі вищих навчальних закладів, представники громадських організацій та всі небайдужі до проблем екології. «Кліматична освіта» вже традиційно є платформою для обміну досвідом і кращими практиками про зміни клімату та дотичні до неї екологічні питання, а також – для обговорення проблем впровадження їх у формальну і неформальну освіту.

В перший день форуму, крім цікавих доповідей, презентацій та інтерактивів, відбулася панельна дискусія «Зелені цінності та тренди; місце кліматичної освіти у загальному освітньому дискурсі». Другий день був присвячений сучасним трендам в кліматичній освіті (майстер-клас про використання «інтернету речей» для навчання, тренінги з ігор, презентації новітніх методик в кліматичній освіті для покоління “Z”).

О. Шевченко «Зміна клімату та її вплив на економіку, екологію та суспільство»
С. Сніжко «Якісна кліматична освіта – запорука успішної кар’єри»
О. Козак «Екологічна гра «Мережа життя»»
О. Шевченко, О. Загарія «Використання інтернету речей в кліматичній освіті: досвід проекту ECOIMPACT»
Є. Петренко, М. Потрійна “Зелений менеджер (фасилітація гри)”
О. Загарія “Використання концепції інтернету речей при побудові метеорологічних вимірювальних систем”